Tinga-ma_Jogger

Thinga-ma-Jogger Age Group Results

March 04, 2017


Results By Space Coast Event Management & Timing . sceventmgt.com


Men: Top Finishers 0- 0 1- 8 9-11 12-14 15-19 20-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-64 65-69 70-74
Women: Top Finishers 0- 0 1- 8 9-11 12-14 15-19 20-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-64 65-69

Top

Female Overall Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Corinne Rios                      Rockledge  FL         423   38       11        22:02.0      7:06/M
       2    Michele Longstreet                Indialantic  FL       537   45       13        22:25.3      7:14/M
       3    Andrea Toledo                     Rockledge  FL         156   11       15        22:40.9      7:19/M
Top

Male Overall Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Justin Wilson                     Satellite Beach  FL   566   12        1        19:24.5      6:15/M
       2    Michael Girard                    Rockledge  FL          21    9        2        19:35.7      6:19/M
       3    Art Anderson                      Melbourne  FL         587   57        3        20:01.2      6:27/M
Top

Female Master Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Brittany Streufert                Melbourne  FL         552   44       20        23:37.3      7:37/M
Top

Male Master Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Mark Scandrett                    Godfrey  IL           602   58        5        20:27.5      6:36/M
Top

Female No Age Provided

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Christene Hanson                  Rockledge  FL         173           373        50:49.8     16:24/M
       2    Kimyen Pham                       Orlando  FL           527           459      1:01:48.7     19:56/M
Top

Male No Age Provided

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Rey Diaz                          Cocoa  FL             461           465      1:01:49.8     19:56/M
Top

Female 8 and Under

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Celina Coryell                    Melbourne  FL         243    8       40        25:40.8      8:17/M
       2    Caroline Detwiler                 Rockledge  FL          90    8      106        30:15.5      9:45/M
       3    Kamryn Potts                      Rockledge  FL         550    7      118        30:57.5      9:59/M
       4    Sara Fentress                     Melbourne  FL         429    8      147        32:59.6     10:38/M
       5    Victoria Chen                     Rockledge  FL         306    8      168        35:06.6     11:19/M
       6    Kealin Alford                     Melbourne  FL          26    7      175        35:43.0     11:31/M
       7    Faith Thomas                      Melbourne  FL         440    8      178        35:51.9     11:34/M
       8    Lindsey Daly                      Melbourne  FL          74    8      179        35:52.9     11:34/M
       9    Madelyn Preston                   Melbourne  FL          16    6      180        35:53.2     11:35/M
      10    Kaitlyn Peedin                    Melbourne  FL         233    8      210        37:49.1     12:12/M
      11    Bianca Goyco Shannon              Melbourne  FL           8    4      215        38:32.3     12:26/M
      12    Avery Medearis                    Rockledge  FL         577    7      217        38:38.3     12:28/M
      13    Lucy Scarbeary                    Rockledge  FL         148    7      222        39:00.5     12:35/M
      14    Valentinna Worden                 Melbourne  FL         266    7      227        39:12.8     12:39/M
      15    Olivia Samuels                    Melbourne  FL          68    8      228        39:12.9     12:39/M
      16    Ava Taylor                        Rockledge  FL         490    7      231        39:13.9     12:39/M
      17    Chaisleigh Goff                   Rockledge  FL         116    6      239        40:08.9     12:57/M
      18    Zoey Sweigart                     Melbourne  FL          34    3      254        41:17.1     13:19/M
      19    Serafinna Worden                  Melbourne  FL         267    5      259        41:39.5     13:26/M
      20    Addyson Maxwell                   Melbourne  FL         231    8      262        42:01.4     13:33/M
      21    Ainsley Medearis                  Rockledge  FL         578    5      273        42:37.9     13:45/M
      22    Kathryn Olson                     Melbourne  FL         103    7      276        42:38.7     13:45/M
      23    Samantha Kervin                   Palm Bay  FL          499    8      277        42:39.6     13:45/M
      24    Audrey Evans                      Melbourne  FL         187    6      278        42:42.9     13:46/M
      25    Anna Moss                         Rockledge  FL          51    5      279        42:46.8     13:48/M
      26    Paige Liddle                      Rockledge  FL         241    6      295        44:21.4     14:18/M
      27    Stefania Cordero                  Melbourne  FL         557    6      312        46:45.0     15:05/M
      28    Layla Cash-Iannello               Rockledge  FL         244    8      320        47:38.4     15:22/M
      29    Isabella Kapatoes                 Melbourne  FL         150    7      324        47:53.6     15:27/M
      30    Audrianna Fritz                   Melbourne  FL         472    7      327        47:54.0     15:27/M
      31    Savanna Westberry                 Rockledge  FL         330    7      330        48:02.5     15:30/M
      32    Alyssa Moore                      Rockledge  FL         136    8      335        48:25.6     15:37/M
      33    Ava Kraus                         Rockledge  FL         328    6      337        48:26.5     15:37/M
      34    Melanie Shunnarah                 Melbourne  FL         227    8      342        48:51.9     15:45/M
      35    Poppy Krauss                      Rockledge  FL          46    7      345        48:55.4     15:47/M
      36    Jaina Farias                      Rockledge  FL         476    7      349        49:12.5     15:52/M
      37    Olivia Custodia                   Melbourne  FL         382    6      361        49:47.8     16:04/M
      38    Natalie Hughes                    Rockledge  FL         195    7      362        49:48.1     16:04/M
      39    Kourtney Hernandez                Rockledge  FL         509    7      379        51:21.3     16:34/M
      40    Emily Moore                       Rockledge  FL         135    6      382        51:45.5     16:42/M
      41    Katy Bresette                     Rockledge  FL         417    7      405        54:28.9     17:34/M
      42    Erica Flagg                       Melbourne  FL         422    7      406        54:29.4     17:35/M
      43    Madeline Trespalacios             Rockledge  FL         324    8      411        54:50.2     17:41/M
      44    Natalia Cordero                   Melbourne  FL         558    8      419        55:03.9     17:45/M
      45    Angelina Catraniuc                Rockledge  FL          66    8      421        56:02.4     18:05/M
      46    Leila Talley                      Melbourne  FL         252    8      436        57:23.6     18:31/M
      47    Brooke Bordwine                   Melbourne  FL         199    7      438        58:34.0     18:54/M
      48    Daryn George                      Melbourne  FL         469    8      439        58:34.7     18:54/M
      49    Charlotte Sampson                 Pompano Beach  FL     438    6      444        59:26.4     19:10/M
      50    Aubrey Bordwine                   Melbourne  FL         202    5      448        59:35.9     19:13/M
      51    Sophie Diaz                       Cocoa  FL             462    2      461      1:01:49.2     19:56/M
      52    Claire Reynolds                   Melbourne  FL         237    6      468      1:02:02.9     20:01/M
      53    Isla Frost                        Melbourne  FL         539    5      471      1:02:18.4     20:06/M
      54    Brooklyn Sturgil                  Rockledge  FL         214    6      474      1:02:20.4     20:06/M
      55    Zoe Boritzki                      Melbourne  FL         484    5      482      1:04:08.4     20:41/M
      56    Olivia Mathis                     Melbourne  FL         193    5      486      1:05:47.1     21:13/M
Top

Male 8 and Under

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Isaac Moss                        Rockledge  FL          47    8       38        25:38.0      8:16/M
       2    Luke Moss                         Rockledge  FL          48    7       44        25:45.3      8:18/M
       3    Jake Sweeney                      Melbourne  FL         420    8       62        27:16.0      8:48/M
       4    Liam Duerr                        Melbourne  FL         127    7       86        29:01.8      9:22/M
       5    Nate Sage                         Melbourne  FL         598    6       93        29:16.2      9:26/M
       6    Ian Toledo                        Rockledge  FL         158    7       99        29:58.3      9:40/M
       7    Thomas Caldwell                   Rockledge  FL          12    8      154        34:05.1     11:00/M
       8    Kolin Patel                       Merritt Island  FL    415    7      162        34:51.2     11:15/M
       9    Nathan Burrus                     Melbourne  FL         378    8      167        35:03.1     11:18/M
      10    Talon Szczepanski                 Rockledge  FL         223    8      172        35:15.4     11:22/M
      11    Diego Fernandez                   Melbourne  FL          72    7      174        35:42.8     11:31/M
      12    Zane Thomas                       Melbourne  FL         441    7      181        35:53.7     11:35/M
      13    Cooper Hensley                    Melbourne  FL         183    7      182        35:56.0     11:35/M
      14    Lucas Rothen                      Melbourne  FL         346    6      188        36:31.4     11:47/M
      15    Aaron Glines                      Rockledge  FL         390    6      193        36:45.2     11:51/M
      16    Andrew Glines                     Rockledge  FL         391    6      195        36:53.7     11:54/M
      17    Aden Sweigart                     Melbourne  FL          33    5      205        37:37.4     12:08/M
      18    Jackson Boyd                      Rockledge  FL         111    8      216        38:38.0     12:28/M
      19    Kyle Lott                         Rockledge  FL         351    7      224        39:01.4     12:35/M
      20    Trace Oakley                      Rockledge  FL          87    8      229        39:13.3     12:39/M
      21    Noah Thatcher                     Rockledge  FL         118    8      232        39:15.0     12:40/M
      22    Nicholas Hall                     Melbourne  FL         268    6      242        40:27.0     13:03/M
      23    Jacob Keen                        Rockledge  FL         548    5      245        40:38.9     13:06/M
      24    Lucas Skillman, Jr                Rockledge  FL         374    5      252        41:04.3     13:15/M
      25    Cruz Murray                       Melbourne  FL          43    8      255        41:21.7     13:20/M
      26    Julian Sweigart                   Melbourne  FL          32    5      260        41:42.2     13:27/M
      27    Kristian Moore                    Melbourne  FL         286    7      267        42:14.7     13:37/M
      28    Casey Daly                                               75    5      286        43:15.4     13:57/M
      29    Peter Milne III                   Melbourne  FL         258    6      292        44:07.9     14:14/M
      30    Mateo Goyco Shannon               Melbourne  FL           6    6      296        44:38.3     14:24/M
      31    Mikael Arias                      Melbourne  FL          97    8      297        44:48.4     14:27/M
      32    Gabriel Alvarez                   Rockledge  FL         505    6      302        45:24.9     14:39/M
      33    Skylar Sturgil                    Rockledge  FL         215    6      306        45:46.0     14:46/M
      34    Ryan Corrigan                     Rockledge  FL         386    6      309        46:33.7     15:01/M
      35    Seth Cornelison                   Rockledge  FL         334    6      323        47:51.1     15:26/M
      36    Bryce Hudkins                     Melbourne  FL          82    6      332        48:23.6     15:36/M
      37    Peyton Maxwell                    Melbourne  FL         232    6      333        48:23.6     15:36/M
      38    Lincoln Run                       Melbourne  FL          60    6      344        48:54.9     15:46/M
      39    James Chen                        Rockledge  FL         307    5      352        49:18.4     15:54/M
      40    Jesse Riggan                      Satellite Beach  FL   519    8      355        49:27.3     15:57/M
      41    Leo Swingle                       Melbourne  FL         339    5      357        49:42.4     16:02/M
      42    Oliver Bills                      Rockledge  FL         261    5      360        49:47.0     16:04/M
      43    Miles Osorio                      Melbourne  FL          85    6      366        50:13.4     16:12/M
      44    Anderson Watkins                  Melbourne  FL         355    6      384        52:24.6     16:54/M
      45    Liam Gallaher                     Melbourne  FL         294    7      388        52:59.3     17:05/M
      46    Christian Trespalacios            Rockledge  FL         321    7      397        54:11.4     17:29/M
      47    Juan Carbajosa                    Rockledge  FL         584    7      400        54:16.7     17:30/M
      48    Beckett Run                       Melbourne  FL          61    3      417        55:02.6     17:45/M
      49    Philip Sampson                    Pompano Beach  FL     437    8      445        59:27.5     19:11/M
      50    Brady Lorenz                      Rockledge  FL         367    8      457      1:01:29.6     19:50/M
      51    Joel Claudio                      Cocoa  FL             458    8      460      1:01:49.0     19:56/M
      52    Enrique Diaz                      Cocoa  FL             460    3      464      1:01:49.8     19:56/M
      53    Will Frost                        Melbourne  FL         540    3      472      1:02:18.7     20:06/M
      54    Cooper Hudkins                    Melbourne  FL          83    3      477      1:02:32.8     20:10/M
      55    Collin Gilliam                    Rockledge  FL         358    5      479      1:04:00.3     20:39/M
Top

Female 9 to 11

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Sophie Boss                       Rockledge  FL         319   11       17        22:44.2      7:20/M
       2    Kaitlyn Calvert                   Rockledge  FL         153   11       39        25:39.3      8:16/M
       3    Bianca Fontanin                   Rockledge  FL         596   11       80        28:41.2      9:15/M
       4    Lily Shannon                      Melbourne  FL           1   10       89        29:07.9      9:24/M
       5    Amelia Talbott                    Melbourne  FL         145   10       94        29:17.1      9:27/M
       6    Clare Bills                       Rockledge  FL         262   10       95        29:17.5      9:27/M
       7    Eva Pawlak                        Melbourne  FL         125    9       97        29:24.5      9:29/M
       8    Margaret Shunnarah                Melbourne  FL         226    9      102        30:11.6      9:44/M
       9    Emily Potts                       Rockledge  FL         549    9      123        31:02.3     10:01/M
      10    Meghan Nadle                      Melbourne  FL         314    9      128        31:25.6     10:08/M
      11    Callie Spradlen                   Cocoa  FL             411   10      129        31:25.8     10:08/M
      12    Riley Makousky                    Rockledge  FL         595    9      134        31:34.9     10:11/M
      13    Autumn Reynolds                   Rockledge  FL         204    9      143        32:33.0     10:30/M
      14    Samantha Goll                     Rockledge  FL         347   10      152        33:53.4     10:56/M
      15    Olivia Frederick                  Melbourne  FL         280   11      169        35:07.0     11:20/M
      16    Sophia Bills                      Rockledge  FL         260   11      170        35:10.8     11:21/M
      17    Addie Spradlin                    Rockledge  FL         487   11      207        37:46.6     12:11/M
      18    Adele Boritzki                    Melbourne  FL         482   11      211        37:49.4     12:12/M
      19    Brielle Nelson                    Rockledge  FL         225   10      212        38:12.8     12:19/M
      20    Ava Lott                          Rockledge  FL         350    9      261        41:55.0     13:31/M
      21    Olivia Bautista-Leaf              Melbourne  FL         532    9      263        42:05.7     13:35/M
      22    Sofia Limonta                     Rockledge  FL         365    9      265        42:09.7     13:36/M
      23    Alaya Byrd                        Rockledge  FL          36   10      290        43:59.2     14:11/M
      24    Katee Ross                        Rockledge  FL         297   11      291        44:06.3     14:14/M
      25    Isabel Alvarez                    Rockledge  FL         506   10      301        45:24.8     14:39/M
      26    Samantha Bates                    Rockledge  FL         474   10      303        45:25.1     14:39/M
      27    Hannah Najduch                    Melbourne  FL         586   11      308        46:04.5     14:52/M
      28    Nina Halbig                       Melbourne  FL         361    9      317        46:59.5     15:09/M
      29    Katie Robbins                     Melbourne  FL         211   11      319        47:25.3     15:18/M
      30    Kaylee Hernandez                  Rockledge  FL         510    9      322        47:38.5     15:22/M
      31    Olivia Parks                      Rockledge  FL         219   10      356        49:27.9     15:57/M
      32    Danielle Toland                   Melbourne  FL         312   11      364        50:02.2     16:08/M
      33    Elizabeth Corrigan                Rockledge  FL         385   10      365        50:04.4     16:09/M
      34    Madison McGrory                   Melbourne  FL         372   10      369        50:17.8     16:13/M
      35    Olivia Minot                      Rockledge  FL         164    9      375        50:54.8     16:25/M
      36    Rachel Hughes                     Rockledge  FL         196   10      393        54:06.0     17:27/M
      37    Ella Kunz                         Longwood  FL          206    9      429        57:07.7     18:25/M
      38    Caprice Capone                    Melbourne  FL         284    9      430        57:08.2     18:26/M
      39    Iliana Cordero                    Melbourne  FL         559   10      432        57:10.5     18:26/M
      40    Malia Talley                      Melbourne  FL         251   11      434        57:19.9     18:29/M
      41    Lillianna Box                     Melbourne  FL         570   10      435        57:21.2     18:30/M
Top

Male 9 to 11

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Jack Girard                       Rockledge  FL          20   10        6        20:38.5      6:39/M
       2    Kian Wilson                       Satellite Beach  FL   565    9        8        21:33.0      6:57/M
       3    Eddie Burnham                     Rockledge  FL         247   10       16        22:43.1      7:20/M
       4    Devin Makousky                    Rockledge  FL         594   11       23        24:13.8      7:49/M
       5    Lucas Evans                       Melbourne  FL         188    9       25        24:31.7      7:55/M
       6    Trey Preston                      Melbourne  FL          17    9       26        24:34.9      7:55/M
       7    Nick Dunbar                       Satellite Beach  FL   325   11       34        25:14.3      8:08/M
       8    James Olson                       Melbourne  FL         102    9       58        27:00.9      8:43/M
       9    Connor Boyd                       Rockledge  FL         110   11       64        27:30.5      8:52/M
      10    Dane Boss                         Rockledge  FL         320    9       65        27:56.1      9:01/M
      11    Owen Osorio                       Melbourne  FL          84    9       72        28:10.0      9:05/M
      12    Cole Murray                       Melbourne  FL          42    9       78        28:36.4      9:14/M
      13    Eddie Pawlak                      Melbourne  FL         124   11       81        28:44.0      9:16/M
      14    Garrett Urso                      Rockledge  FL         302   10       90        29:08.1      9:24/M
      15    Brendan Medearis                  Rockledge  FL         575    9      107        30:15.6      9:45/M
      16    James Peedin                      Melbourne  FL         234   10      113        30:34.1      9:52/M
      17    Noah Brodrick                     Melbourne  FL         104    9      119        30:57.7      9:59/M
      18    Kaiyson Moore                     Melbourne  FL          67   10      122        30:59.1     10:00/M
      19    Landon Fowler                     Rockledge  FL         291   10      125        31:22.1     10:07/M
      20    Aidan Gallaher                    Melbourne  FL         293    9      126        31:23.4     10:07/M
      21    Conlan Oakley                     Rockledge  FL          86    9      137        32:02.8     10:20/M
      22    Jackson Detwiler                  Rockledge  FL          91   10      140        32:09.7     10:22/M
      23    Trey Sweigart                     Melbourne  FL          31    9      190        36:37.3     11:49/M
      24    Gabriel See                       Melbourne  FL         122   10      202        37:20.2     12:03/M
      25    Alex Fontanin                     Rockledge  FL         556   10      219        38:51.6     12:32/M
      26    Christian Welch                   Melbourne  FL         427   10      248        40:51.5     13:11/M
      27    Ryan Farias                       Rockledge  FL         477    9      250        40:52.5     13:11/M
      28    Hans Hernandez                    Rockledge  FL         507    9      251        40:53.5     13:11/M
      29    Zachary Hislop                    Rockledge  FL         254   10      268        42:17.8     13:38/M
      30    Garrett Thatcher                  Rockledge  FL         117   11      281        42:56.4     13:51/M
      31    Derek Burgos                      Rockledge  FL         376    9      289        43:52.4     14:09/M
      32    Gabriel Arias                     Melbourne  FL          98   11      315        46:52.5     15:07/M
      33    Tj Parks                          Rockledge  FL         220   10      353        49:22.6     15:55/M
      34    James Caldwell                    Rockledge  FL          13    9      381        51:44.1     16:41/M
      35    Evan Irvin                        Rockledge  FL         271   10      402        54:19.7     17:31/M
      36    Madiix Jauck                      Rockledge  FL         179   10      404        54:24.6     17:33/M
      37    Jason Gray                        Melbourne  FL          23    9      422        56:07.6     18:06/M
      38    Justin McCurdy                    Palm Bay  FL          336   11      424        56:31.9     18:14/M
      39    Leonardo Fernandez                Melbourne  FL          71   11      456      1:01:24.9     19:48/M
      40    Carmelo Ortiz                     Melbourne  FL          78    9      481      1:04:03.0     20:40/M
Top

Female 12 to 14

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Elena Fentress                    Melbourne  FL         428   14       30        24:43.2      7:58/M
       2    Nathalie Burgos                   Rockledge  FL         375   14       54        26:43.3      8:37/M
       3    Reilly Koshlap                    Rockledge  FL         402   13       83        28:53.8      9:19/M
       4    Marisa Storti                     Melbourne  FL         569   12       85        28:58.3      9:21/M
       5    Caroline Zeek                     Rockledge  FL         521   13      163        34:53.8     11:15/M
       6    Elena Limonta                     Rockledge  FL         364   12      187        36:29.6     11:46/M
       7    Izabella Salazar                  Rockledge  FL         545   12      189        36:35.3     11:48/M
       8    Katherine Hayes                   Rockledge  FL         105   14      200        37:15.0     12:01/M
       9    Marisa Toland                     Melbourne  FL         311   14      201        37:15.6     12:01/M
      10    Macy Urso                         Rockledge  FL         301   12      208        37:47.1     12:11/M
      11    Summer Myers                      Melbourne  FL         603   12      214        38:18.3     12:21/M
      12    Rachel Moore                      Rockledge  FL         134   13      230        39:13.8     12:39/M
      13    Brielle Basham                    Melbourne  FL         126   12      275        42:38.5     13:45/M
      14    Hailey Jauck                      Rockledge  FL         180   13      321        47:38.5     15:22/M
      15    Emily Minot                       Rockledge  FL         162   12      420        55:05.3     17:46/M
      16    Amelia Sampson                    Pompano Beach  FL     436   12      447        59:33.4     19:13/M
      17    Caitlyn Boritzki                  Melbourne  FL         483   13      483      1:04:08.6     20:41/M
Top

Male 12 to 14

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Braden Urso                       Rockledge  FL         300   13        7        21:28.9      6:55/M
       2    Ashton Dekeyser                   Rockledge  FL         463   13       35        25:14.7      8:08/M
       3    Semaj Byrd                        Rockledge  FL          35   12       45        25:54.8      8:21/M
       4    Gustavo Toledo Jr                 Rockledge  FL         157   13       49        26:24.3      8:31/M
       5    Noah Hislop                       Rockledge  FL         255   13       50        26:35.9      8:35/M
       6    Lucas Hoffman                     Cocoa  FL             501   12       88        29:05.7      9:23/M
       7    Hunter Gfell                      Cocoa  FL             502   14      103        30:13.0      9:45/M
       8    Tim Kendrick                      Rockledge  FL         582   12      156        34:16.6     11:03/M
       9    Justin Hernandez                  Rockledge  FL         508   14      257        41:23.2     13:21/M
      10    Jonathan Hayes                    Rockledge  FL         106   12      288        43:46.9     14:07/M
Top

Female 15 to 19

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Jordyn Vu                         Rockledge  FL         143   16       84        28:54.2      9:19/M
       2    Brittany Poling                   Rockledge  FL         544   18      104        30:13.6      9:45/M
       3    Karley Mills                      Melbourne  FL         543   18      105        30:14.1      9:45/M
       4    Kayla Gray                        Melbourne  FL         517   19      221        39:00.0     12:35/M
       5    Kensley Fowler                    Rockledge  FL         290   15      235        39:27.6     12:44/M
       6    Anna Hall                                               606   17      340        48:43.2     15:43/M
       7    Melissa Hall                                            607   17      341        48:51.6     15:45/M
Top

Male 15 to 19

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Grayson Hall                      Melbourne  FL         605   18      100        30:05.2      9:42/M
       2    Matthew Robbins                   Melbourne  FL         210   17      318        47:25.2     15:18/M
       3    Parker Boss                       Rockledge  FL         318   15      442        59:07.1     19:04/M
Top

Female 20 to 24

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Taylor Chang                      Melbourne  FL         176   23       36        25:29.3      8:13/M
       2    Alexis Johnson                    Melbourne  FL          57   22      159        34:40.5     11:11/M
       3    Kristin McAlpin                   Melbourne  FL         553   23      412        54:54.3     17:43/M
Top

Male 20 to 24

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Cullen Gray                       Sterling Heights  M     4   21       48        26:11.7      8:27/M
       2    Tiffany Trevino                   Rockledge  FL         579   23      108        30:19.7      9:47/M
       3    Matt Atiyat                       Melbourne  FL         580   23      109        30:20.2      9:47/M
Top

Female 25 to 29

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Daisha Thomas                     Rockledge  FL         213   27       42        25:43.4      8:18/M
       2    Natalie Anderson                  Melbourne  FL         497   29       51        26:40.4      8:36/M
       3    Ashleigh Schenck                  Rockledge  FL         357   26      271        42:29.8     13:42/M
       4    Brittany Allen                    Rockledge  FL         329   27      331        48:05.8     15:31/M
       5    Susan Cruz                        Cocoa  FL             459   27      462      1:01:49.3     19:56/M
Top

Male 25 to 29

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Austin Leali                      Debary  FL            526   25      463      1:01:49.7     19:56/M
Top

Female 30 to 34

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Katee Cerqua                      Melbourne  FL         564   32       55        26:52.3      8:40/M
       2    Brandi Lewis                      Rockledge  FL         147   30       57        26:58.8      8:42/M
       3    Loree Spradlen                    Cocoa  FL             167   34       59        27:03.8      8:44/M
       4    Brette Banuelos                   Rockledge  FL         356   33       69        28:04.9      9:03/M
       5    Karla Patel                       Merritt Island  FL    414   34      101        30:05.7      9:42/M
       6    Desiree Welch                     Melbourne  FL         425   31      130        31:26.9     10:08/M
       7    Nicole Cash-Iannello              Rockledge  FL         245   34      151        33:50.8     10:55/M
       8    Pretti Reddy                      Melbourne  FL         453   34      157        34:22.1     11:05/M
       9    Ilea Trahan                       Titusville  FL        515   31      204        37:34.1     12:07/M
      10    Allison Goff                      Rockledge  FL         114   33      240        40:09.2     12:57/M
      11    Kelly Szczepanski                 Rockledge  FL         221   32      244        40:30.3     13:04/M
      12    Megan Keen                        Rockledge  FL         547   30      246        40:39.4     13:07/M
      13    Jennifer Hall                     Melbourne  FL         269   32      249        40:52.1     13:11/M
      14    Jamie Mederais                    Rockledge  FL         576   33      274        42:37.9     13:45/M
      15    Christina Carver                  Rockledge  FL         100   32      284        43:10.1     13:55/M
      16    Kimberly Necessary                Rockledge  FL          44   32      328        47:54.2     15:27/M
      17    Danielle Kraus                    Rockledge  FL         326   33      338        48:27.2     15:38/M
      18    Irina Catraniuc                   Merritt Island  FL     64   33      346        48:56.3     15:47/M
      19    Lindsey Bolduc                    Melbourne  FL         383   34      363        49:50.1     16:05/M
      20    Nathalie Abbey                    Rockledge  FL         511   30      378        51:21.2     16:34/M
      21    Tiffanie Trudeau                  Melbourne  FL         608   34      396        54:11.4     17:29/M
      22    Sara Bresette                     Rockledge  FL         416   32      408        54:29.8     17:35/M
      23    Nicole Fry                        Rockledge  FL         554   32      413        54:54.5     17:43/M
      24    Jessica Pope                      Melbourne  FL         467   33      440        58:40.5     18:55/M
      25    Holly Wendel                      Rockledge  FL         308   31      467      1:01:57.0     19:59/M
Top

Male 30 to 34

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Chaise Goff                       Rockledge  FL         115   33        9        21:38.6      6:59/M
       2    David Carver                      Melbourne  FL         492   34      120        30:57.7      9:59/M
       3    Brett Trahan                      Titusville  FL        516   34      185        36:21.1     11:44/M
       4    Ed Dunne                          Rockledge  FL         138   33      197        36:55.7     11:55/M
       5    Michael Szczepanski               Rockledge  FL         222   33      241        40:12.5     12:58/M
       6    Lucas Skillman                    Rockledge  FL         373   33      253        41:05.5     13:15/M
       7    Jose Goyco                        Melbourne  FL           7   33      314        46:46.7     15:05/M
       8    Andy Kraus                        Rockledge  FL         327   33      339        48:27.4     15:38/M
       9    Wayne Watkins                     Melbourne  FL         354   34      383        52:23.9     16:54/M
      10    Douglas Wendel                    Rockledge  FL         309   30      466      1:01:56.6     19:59/M
Top

Female 35 to 39

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Lisa Girard                       Rockledge  FL          18   39       32        24:56.3      8:03/M
       2    Allison Urso                      Rockledge  FL         299   35       37        25:34.9      8:15/M
       3    Breanne Brown                     Melbourne  FL         276   39       56        26:57.3      8:42/M
       4    Alysson Lyons                     Merritt Island  FL    445   35       67        28:03.4      9:03/M
       5    Sara Bilak                        Satellite Beach  FL    54   38       68        28:03.7      9:03/M
       6    Angela Maxwell                    Melbourne  FL         230   36       98        29:25.3      9:29/M
       7    Holly Murray                      Melbourne  FL          41   35      111        30:30.4      9:50/M
       8    Jennifer Duerr                    Melbourne  FL         128   38      116        30:44.9      9:55/M
       9    Brooke Boss                       Rockledge  FL         317   39      117        30:47.7      9:56/M
      10    Melanie Newhook                   Point Pleasant Beac   246   39      131        31:27.0     10:09/M
      11    Lisa Young                        Rockledge  FL         139   35      133        31:29.6     10:09/M
      12    Michelle Brower                   Rockledge  FL         332   36      144        32:51.1     10:36/M
      13    Randi Liddle                      Rockledge  FL         240   38      145        32:51.2     10:36/M
      14    Eryn Preston                      Melbourne  FL          14   37      149        33:22.1     10:46/M
      15    Shelly Thomas                     Melbourne  FL         439   37      183        36:08.6     11:39/M
      16    Chrystal Holaway                  Melbourne  FL         498   35      184        36:18.7     11:43/M
      17    Damary Rivera                     Rockledge  FL         160   39      198        37:02.9     11:57/M
      18    Lindsay Heine                     Melbourne  FL         470   35      220        38:58.0     12:34/M
      19    Jessica Mosca                     Melbourne  FL         512   35      270        42:28.2     13:42/M
      20    Jillian Rothen                    Melbourne  FL         345   39      285        43:10.6     13:55/M
      21    Erin Moss                         Rockledge  FL          50   35      294        44:21.0     14:18/M
      22    Joanne Burrus                     Melbourne  FL         377   38      310        46:39.0     15:03/M
      23    Erica Cornelison                  Rockledge  FL         333   36      326        47:53.7     15:27/M
      24    Kara Bills                        Rockledge  FL         263   39      348        49:03.8     15:49/M
      25    Sally Sloan                       Rockledge  FL         305   35      351        49:18.2     15:54/M
      26    Tori Osorio                       Melbourne  FL         408   35      367        50:13.5     16:12/M
      27    Jamesha Parks                     Rockledge  FL         218   37      368        50:17.6     16:13/M
      28    Melanie Nelson                    Rockledge  FL         224   37      372        50:49.4     16:24/M
      29    Suzanne McGrory                   Melbourne  FL         369   37      376        51:01.4     16:27/M
      30    Melissa Scarbeary                 Rockledge  FL         149   36      380        51:31.8     16:37/M
      31    Danielle Taylor                   Rockledge  FL         597   39      385        52:33.0     16:57/M
      32    Tabbie Reynolds                   Rockledge  FL         203   36      392        53:55.9     17:24/M
      33    Yolanda Flagg                     Melbourne  FL         421   37      407        54:29.5     17:35/M
      34    Robin Run                         Melbourne  FL          58   36      416        55:02.2     17:45/M
      35    Kristi Hildreth                   Melbourne  FL         368   39      418        55:02.8     17:45/M
      36    Kathy Sweeney                     Melbourne  FL         419   39      428        56:58.1     18:23/M
      37    Michelle McCurdy                  Palm Bay  FL          335   38      437        57:47.4     18:38/M
      38    Loren Lorenz                      Rockledge  FL         366   39      458      1:01:30.1     19:50/M
      39    Crystal Reynolds                  Melbourne  FL         238   38      469      1:02:04.0     20:01/M
      40    Ashlea Frost                      Melbourne  FL         541   35      484      1:04:51.4     20:55/M
      41    Tricia Mathis                     Melbourne  FL         190   37      487      1:10:42.4     22:48/M
Top

Male 35 to 39

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Paul Sikoski                      Indialantic  FL       581   38        4        20:03.3      6:28/M
       2    Mike Acosta                       Rockledge  FL         551   39       10        21:38.9      6:59/M
       3    Todd Demunda                      Rockledge  FL          52   35       28        24:38.4      7:57/M
       4    Michael Chen                      Rockledge  FL         304   36       41        25:41.1      8:17/M
       5    John Moss                         Rockledge  FL          49   36       43        25:44.7      8:18/M
       6    Mark Sexton                       Melbourne  FL         534   37       47        25:56.6      8:22/M
       7    Cory Olson                        Melbourne  FL         101   39       60        27:08.5      8:45/M
       8    Ryan Osorio                       Melbourne  FL         409   35       73        28:10.9      9:05/M
       9    Greg Preston                      Melbourne  FL          15   37       74        28:20.9      9:08/M
      10    Michael Urso                      Rockledge  FL         298   37      141        32:12.5     10:23/M
      11    Travis Goll                       Rockledge  FL         348   37      153        33:53.7     10:56/M
      12    Maulik Patel                      Merritt Island  FL    413   37      173        35:16.3     11:23/M
      13    Hagen Hastings                    Port Saint Lucie  F   538   36      186        36:28.9     11:46/M
      14    Josh Lott                         Rockledge  FL         349   36      223        39:01.4     12:35/M
      15    Colin Welch                       Melbourne  FL         426   38      225        39:05.5     12:36/M
      16    Gary Hall                         Melbourne  FL         270   36      243        40:27.4     13:03/M
      17    Peter Milne Jr                    Melbourne  FL         259   37      293        44:09.3     14:15/M
      18    Spencer Necessary                 Rockledge  FL          45   35      325        47:53.6     15:27/M
      19    Isaac Bills                       Rockledge  FL         264   36      359        49:46.2     16:03/M
      20    Shawn Gallaher                    Melbourne  FL         295   39      389        52:59.6     17:05/M
      21    Johnny Samuels                    Melbourne  FL          69   36      398        54:11.5     17:29/M
      22    Michael Ramsey                    Melbourne  FL         454   36      451        59:58.6     19:21/M
      23    Thomas Pope                       Melbourne  FL         468   37      453      1:00:34.4     19:32/M
      24    Drew Gilliam                      Rockledge  FL         129   35      480      1:04:00.4     20:39/M
Top

Female 40 to 44

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Tara Forcier                      Satellite Beach  FL   568   42       24        24:16.0      7:50/M
       2    Megan Broome                      Titusville  FL        530   41       29        24:41.7      7:58/M
       3    Jennifer Detwiler                 Rockledge  FL          89   40       46        25:55.1      8:22/M
       4    Aron Greyslak                     Melbourne  FL         242   43       52        26:42.7      8:37/M
       5    Kim Gallaher                      Melbourne  FL         292   40       71        28:08.2      9:05/M
       6    Amy Limonta                       Rockledge  FL         362   41       76        28:22.4      9:09/M
       7    Vashon Berry                      Rockledge  FL         491   44       82        28:51.2      9:18/M
       8    Kristine Densing                  Hollywood  FL         359   40      138        32:04.2     10:21/M
       9    Maria Gray                        Melbourne  FL          22   44      158        34:29.2     11:07/M
      10    Jennifer Murray                   Frankford  DE          11   42      164        34:54.0     11:15/M
      11    Jeanne Goodfellow                 Rockledge  FL         520   42      165        34:54.4     11:15/M
      12    Beth Alford                       Melbourne  FL          28   44      177        35:43.6     11:31/M
      13    Denise Nadle                      Melbourne  FL         315   43      206        37:44.6     12:10/M
      14    Jamie Puschus                     Melbourne  FL         166   41      234        39:25.4     12:43/M
      15    Michele Bautista                  Melbourne  FL         531   43      264        42:09.5     13:36/M
      16    Frances Dilley                    Melbourne  FL         340   42      266        42:09.9     13:36/M
      17    Kathryn Shunnarah                 Melbourne  FL         229   44      272        42:33.3     13:44/M
      18    Gail Simon-Boyd                   Rockledge  FL         113   44      287        43:31.2     14:02/M
      19    Michelle Talbott                  Melbourne  FL         146   41      299        44:55.5     14:29/M
      20    Hilda Aponte                      Rockledge  FL         504   42      305        45:39.8     14:44/M
      21    Elaina Garvin                     Melbourne  FL         493   44      307        45:47.7     14:46/M
      22    Aimee Cordero                     Melbourne  FL         561   44      313        46:45.1     15:05/M
      23    Tara Johnson                      Deland  FLORI         248   41      354        49:26.9     15:57/M
      24    Mindi Hislop                      Rockledge  FL         456   40      358        49:44.5     16:03/M
      25    Marissa Talley                    Melbourne  FL         250   44      386        52:33.7     16:57/M
      26    Dina Trespalacios                 Rockledge  FL         322   41      410        54:48.8     17:41/M
      27    Melanie Richardson                Rockledge  FL         396   43      426        56:34.5     18:15/M
      28    Amy Sampson                       Pompano Beach  FL     434   40      443        59:24.7     19:10/M
      29    Karrah Hudkins                    Melbourne  FL         451   40      476      1:02:32.5     20:10/M
Top

Male 40 to 44

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Steve Tubbs                       Melbourne  FL         185   41       21        23:41.8      7:38/M
       2    Gustavo A Toledo                  Rockledge  FL         159   40       22        23:43.1      7:39/M
       3    Joseph Thatcher                   Rockledge  FL         119   40       33        25:04.3      8:05/M
       4    Billy Hoffman                     Cocoa  FL             500   41       61        27:10.7      8:46/M
       5    Scott Sweeney                     Melbourne  FL         418   40       63        27:16.0      8:48/M
       6    James Detwiler                    Rockledge  FL          92   40       77        28:33.1      9:13/M
       7    Frank Rios                        Rockledge  FL         424   41       87        29:04.7      9:23/M
       8    Brian Murray                      Melbourne  FL          40   43      110        30:27.8      9:49/M
       9    Joel Wilson                       Satellite Beach  FL   567   43      121        30:57.8      9:59/M
      10    Alex Evans                        Melbourne  FL         189   44      132        31:29.0     10:09/M
      11    Jason Toland                      Melbourne  FL         310   41      148        33:04.0     10:40/M
      12    Matt Alford                       Melbourne  FL          27   43      176        35:43.1     11:31/M
      13    Kevin Glines                      Rockledge  FL         388   43      196        36:54.4     11:54/M
      14    Edward Fontanin                   Rockledge  FL         555   44      199        37:08.8     11:59/M
      15    Dan Peedin                        Melbourne  FL         236   41      209        37:48.4     12:12/M
      16    Aaron Boyd                        Rockledge  FL         112   42      218        38:46.4     12:30/M
      17    David Gray                        Melbourne  FL         475   44      237        39:29.3     12:44/M
      18    Mike Worden                       Melbourne  FL         265   40      258        41:39.2     13:26/M
      19    Trevor Hislop                     Rockledge  FL         256   40      269        42:18.0     13:39/M
      20    Bill Hudkins                      Melbourne  FL          81   41      334        48:23.7     15:36/M
      21    Brian Moore                       Rockledge  FL         133   41      336        48:25.7     15:37/M
      22    David Run                         Melbourne  FL          59   41      343        48:54.6     15:46/M
      23    Michael Shunnarah                 Melbourne  FL         228   44      350        49:13.5     15:53/M
      24    Keith Mitnik                      Melbourne  FL         278   42      391        53:38.8     17:18/M
      25    Rafael Trespalacios               Rockledge  FL         323   40      399        54:11.8     17:29/M
      26    Rob Reynolds                      Melbourne  FL         239   44      470      1:02:04.4     20:01/M
      27    Jason Mathis                      Melbourne  FL         191   40      488      1:10:43.9     22:49/M
Top

Female 45 to 49

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Monica Pierini                    Melbourne  FL          70   46      112        30:31.8      9:51/M
       2    Stephanie Spradlin                Rockledge  FL         486   49      114        30:34.5      9:52/M
       3    Patricia Shipman                  Rockledge  FL         400   45      124        31:14.6     10:05/M
       4    Tara Pagliarini                   Rockledge  FL         533   45      136        32:00.8     10:19/M
       5    Naida Danielson                   Rockledge  FL         338   45      146        32:59.0     10:38/M
       6    Debbie Bates                      Rockledge  FL         473   48      150        33:39.8     10:51/M
       7    Tonya Johnson                     Melbourne  FL          55   47      160        34:41.1     11:11/M
       8    Marlee Fowler                     Rockledge  FL         289   45      236        39:28.7     12:44/M
       9    Fiorella Chavez                   Melbourne  FL          95   45      300        45:02.6     14:32/M
      10    Tracy Siclen                      Cocoa  FL             455   46      371        50:49.3     16:24/M
      11    Karylanne Nutt                    Satellite Beach  FL   518   47      377        51:11.5     16:31/M
      12    Glenna Hughes                     Rockledge  FL         194   49      395        54:08.6     17:28/M
      13    Idalis Rodriguez                  Rockledge  FL         583   46      401        54:17.7     17:31/M
      14    Tonya George                      Merritt Island  FL    249   47      409        54:42.8     17:39/M
      15    Kim Minot                         Rockledge  FL         163   46      446        59:32.5     19:12/M
      16    Annette Teague                    Melbourne  FL         344   49      454      1:00:41.2     19:35/M
      17    Tracy Newman                      Melbourne  FL         403   46      455      1:00:53.1     19:38/M
Top

Male 45 to 49

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Tom Corrigan                      Rockledge  FL         387   47       14        22:40.5      7:19/M
       2    Paul Tyson                        Titusville  FL        337   46       27        24:37.8      7:56/M
       3    Rick Acosta                       Melbourne  FL         489   47       75        28:21.3      9:09/M
       4    Don Shannon                       Melbourne  FL           2   48       91        29:09.1      9:24/M
       5    Judd Spitzer                      Cocoa Beach  FL       442   47       96        29:19.6      9:27/M
       6    Michael Fowler                    Rockledge  FL         288   46      127        31:25.1     10:08/M
       7    Art Limonta                       Rockledge  FL         363   45      139        32:05.1     10:21/M
       8    Dan Sage                          Melbourne  FL         599   46      166        34:56.3     11:16/M
       9    Doug Glines                       Palm Bay  FL          389   46      191        36:44.9     11:51/M
      10    Eric Myers                        Melbourne  FL         604   47      213        38:18.1     12:21/M
      11    Brook Hensley                     Melbourne  FL         181   45      247        40:49.7     13:10/M
      12    Jim Martin                        Melbourne  FL         144   47      298        44:54.6     14:29/M
      13    Greg Halbig                       Melbourne  FL         360   49      316        46:59.3     15:09/M
      14    Scott Minot                       Rockledge  FL         161   47      374        50:54.5     16:25/M
      15    Angel Cordero                     Melbourne  FL         560   45      431        57:10.0     18:26/M
      16    Carmelo Ortiz                     Melbourne  FL          79   49      441        58:42.5     18:56/M
Top

Female 50 to 54

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Paula Stohr                       Satellite Beach  FL   457   53       66        28:03.1      9:03/M
       2    Diane Vu                          Rockledge  FL         142   51       92        29:13.5      9:25/M
       3    Maria See                         Melbourne  FL         120   50      155        34:16.2     11:03/M
       4    Annette Sweigart                  Melbourne  FL          29   52      256        41:22.7     13:21/M
       5    Valerie West                      Melbourne  FL         313   51      304        45:28.4     14:40/M
       6    Migdalia Ortiz                    Melbourne  FL          77   50      387        52:42.4     17:00/M
       7    Evelyn Irvin                      Rockledge  FL         272   51      485      1:04:54.4     20:56/M
Top

Male 50 to 54

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Bruce Vu                          Rockledge  FL         141   54       18        23:27.0      7:34/M
       2    Jeremy Fritz                      Melbourne  FL         471   52      329        47:55.9     15:27/M
       3    Mark Hughes                       Rockledge  FL         197   53      394        54:06.1     17:27/M
       4    Daniel Irvin                      Rockledge  FL         273   53      414        54:57.1     17:44/M
       5    Ron Kunz                          Longwood  FL          205   51      433        57:13.7     18:27/M
Top

Female 55 to 59

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Roberta Reaume                    Merritt Island  FL    165   59       79        28:38.0      9:14/M
       2    Valerie Kelly                     Rockledge  FL         169   58      142        32:29.3     10:29/M
       3    Sara Griffin                      Cocoa Beach  FL       443   58      171        35:13.4     11:22/M
       4    Edward See                        Melbourne  FL         121   58      203        37:20.2     12:03/M
       5    Karen Speed                       Melbourne  FL         609   55      226        39:10.8     12:38/M
       6    Kelly Coffin                      Rockledge  FL          99   55      233        39:25.2     12:43/M
       7    Anastasia Catraniuc               Merritt Island  FL     65   58      423        56:13.4     18:08/M
       8    Christine Long                    Melbourne  FL         200   59      449        59:38.5     19:14/M
Top

Male 55 to 59

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Greg Griffin                      Cocoa Beach  FL       444   59       19        23:28.5      7:34/M
       2    David Nazarek                     Melbourne  FL         601   57       31        24:47.8      8:00/M
       3    Michael Oakley                    Rockledge  FL          88   55      370        50:31.6     16:18/M
       4    Jim Long                          Melbourne  FL         201   59      450        59:38.6     19:14/M
Top

Female 60 to 64

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Deb Baker                         Morton  IL            481   62      192        36:45.1     11:51/M
       2    Vicki Kuebler                     Greenfield  IN        480   64      282        42:57.2     13:51/M
       3    Jo Ann Clark                      Merritt Island  FL    514   61      283        42:59.3     13:52/M
       4    Janice Flowers                    Rockledge  FL         572   62      347        49:03.3     15:49/M
       5    Elissa Odham                      Rockledge  FL         198   63      452      1:00:32.0     19:32/M
       6    Ann Ford                          Melbourne  FL         216   62      473      1:02:20.0     20:06/M
Top

Male 60 to 64

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Ted Amgott                        Melbourne  FL         503   64       12        22:14.5      7:10/M
       2    Joe Deen                          Sharpes  FL           522   60      280        42:54.5     13:50/M
       3    Charlie Smith                     Satellite Beach  FL   446   60      390        53:25.6     17:14/M
       4    Bob Ford                          Melbourne  FL         217   63      403        54:21.8     17:32/M
Top

Female 65 to 69

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Maureen Morley                    Rockledge  FL         296   66      135        31:59.1     10:19/M
       2    Linda Tubbs                       Melbourne  FL         186   68      311        46:42.2     15:04/M
       3    Jeanette Littrell                 Rockledge  FL          37   68      415        54:59.0     17:44/M
       4    Wilma Plummer                     Rockledge  FL         398   67      425        56:34.1     18:15/M
       5    Judy Mace                         Orlando  FL            38   67      478      1:02:32.8     20:10/M
Top

Male 65 to 69

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Jimmy Kelly                       Rockledge  FL         170   69       53        26:43.1      8:37/M
       2    Jim Kuebler                       Greenfield  IN        479   69      115        30:42.8      9:54/M
       3    George Clark                      Merritt Island  FL    513   65      161        34:49.2     11:14/M
       4    Frank Sweigart                    Melbourne  FL          30   65      238        40:00.3     12:54/M
       5    Dennis Plummer                    Rockledge  FL         399   69      427        56:39.5     18:16/M
       6    William Langdon                   Orlando  FL            39   69      475      1:02:32.2     20:10/M
Top

Male 70 to 74

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Gary Castner                      Melbourne  FL         585   71       70        28:05.0      9:04/M
       2    Gerry Fahey                       Melbourne  FL         184   73      194        36:49.3     11:53/M