Florida Today 8K

Open

Age Group Results

January 31, 2015


Results By Space Coast Event Management & Timing . sceventmgt.com


Men: Top Finishers 12-14 20-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-64 65-69 70-99
Women: Top Finishers 12-14 15-19 20-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-64 65-69

Top

Female Open Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Alendra Doepp                     Rockledge            1264   22        7        34:37.0
Top

Male Open Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Robert Velasco                      FLORIDA United St  1111   29        1        30:45.0
Top

Female Master Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Holly Hartman                     Tampa  FLORIDA Unit  1115   40        8        34:46.5
Top

Male Master Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Roger Travis                      Fort Pierce  FLORID  1181   56        6        33:05.8
Top

Female 12 to 14

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Emma Moses                        Lakeland  FLORIDA U  1160   13       10        35:53.6
       2    Lauren Seifert                    Satellite Beach  FL  1015   14       81        47:17.1
       3    Taylor Smith                      West Melbourne  FLO  1262   14      175      1:01:35.4
Top

Male 12 to 14

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Luke Marzano                      Melbourne  FLORIDA   1253   12       26        41:05.4
Top

Female 15 to 19

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Alicia Handley                      FLORIDA United St  1013   15      114        52:26.1
       2    Amy Edelson                       Ft. Lauderdale  FLO  1075   15      229      1:30:44.5
Top

Female 20 to 24

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Kayla Parker                      Palm Bay  FLORIDA U  1099   21       46        43:34.6
       2    Janet Palomino                    Miami  FLORIDA Unit  1257   23       67        45:42.2
       3    Mallory McQuillen                 Indian Harbour Beac  1136   23      105        51:08.3
       4    Rachel Trace                      Palm Bay  FLORIDA U  1113   24      143        55:55.8
       5    Michelle Dobson                   Plantation  FLORIDA  1156   24      166        59:44.4
Top

Male 20 to 24

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Wade Dauberman                    Melbourne  FL        1284   24        4        32:43.4
       2    Dennis Testerman                  Harmny  FLORIDA Uni  1205   23       54        44:27.5
       3    Alec Guenther                     Kissimmee  FLORIDA   1032   21      202      1:11:37.3
Top

Female 25 to 29

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Alexis Garcia                     Melbourne  FLORIDA   1258   25       43        43:30.7
       2    Jennifer Lea                      Satellite Beach  FL  1064   29       52        44:27.1
       3    Ashley Byrne                      Titusville  FLORIDA  1116   29       69        45:57.4
       4    Kerry Soltis                      Satellite Beach  FL  1175   29       92        48:56.6
       5    Chavery McClanahan                Melbourne  FLORIDA   1145   26      108        51:20.8
       6    Lindy Smith                       St. Augustine  FLOR  1142   26      117        52:48.8
       7    Caitlin Carlton                   St. Augustine  FLOR  1143   26      118        52:48.9
       8    Natalia Soberanes                 Orlando  FLORIDA Un  1004   25      136        54:57.4
       9    Brittany Boganski                 Palm Bay  FLORIDA U  1194   28      153        57:21.3
      10    Sara Sibol                        Indian Harbour Beac  1038   28      174      1:01:31.3
      11    Megan Achgill                     Palm Bay  FLORIDA U  1220   27      177      1:01:39.3
      12    Veronica Pragel                   Orlando  FLORIDA Un  1128   28      185      1:03:23.2
      13    Carla Nunez                       Merritt Island  FLO  1049   27      191      1:03:46.1
      14    Stephanie Wathen                  Melbourne  FLORIDA   1016   29      194      1:05:16.7
Top

Male 25 to 29

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    James Rimmey                      Cape Canaveral  FL   1285   25        2        31:56.3
       2    Ryan Pridgin                      Cape Canaveral  FL   1287   29       28        41:21.5
       3    Adam Sibol                        Indian Harbour Beac  1037   28       51        44:24.0
       4    Kevin Sparks                      Orlando  FLORIDA Un  1005   25       53        44:27.4
       5    Emanuel Nunez                     Merritt Island  FLO  1048   27      190      1:03:45.7
Top

Female 30 to 34

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Lisa Ford                         Cocoa  FLORIDA Unit  1146   31       27        41:10.3
       2    Laura Bernett                     Cortland  OHIO Unit  1232   30       34        42:28.7
       3    Kate Abroguena                    Rockledge  FLORIDA   1025   32       45        43:31.7
       4    Stacy-Anne Zeller                 Merritt Island  FLO  1148   34       73        46:27.9
       5    Tiffany Stead                     Rockledge  FLORIDA   1010   30       80        47:08.8
       6    Theresa Hoszowski                 Indialantic  FLORID  1254   32       83        47:33.0
       7    Lisa Awe                          Gainesville  FLORID  1021   34       86        47:57.6
       8    Ashley Leighty                    Merritt Island  FLO  1076   34       90        48:45.7
       9    Nicole Shatto                     Merritt Island  FLO  1063   34       93        49:01.3
      10    Esther Platt                      Alexndria  VIRGINIA  1235   33       99        50:07.0
      11    Jessica Hodges                    Jacksonville Beach   1139   32      104        50:45.7
      12    Sharon Sheridan                   Merritt Island  FLO  1125   32      106        51:13.5
      13    Kelli Hunsucker                   Melbourne Beach  FL  1176   31      109        51:45.5
      14    Vimari De La Cruz                 Melbourne  FLORIDA   1008   32      111        52:08.1
      15    Annamaria Stanley                 Satellite Beach  FL  1265   34      116        52:40.6
      16    Monique Nelson                    Indian Harbor Beach  1267   34      119        52:54.8
      17    Susan Rowe                        Baltimore  FLORIDA   1022   32      129        54:16.6
      18    Victoria Hardin                   Viera  FLORIDA Unit  1210   30      134        54:50.0
      19    Melissa Knoll                     Palm Bay  FLORIDA U  1180   31      137        55:00.2
      20    Aimee Stephens                    Indialantic  FLORID  1151   31      151        57:14.5
      21    Trista Sherbert                   Port Orange  FLORID  1245   30      155        57:24.5
      22    Amanda Reynolds                   Merritt Island  FLO  1163   30      157        57:55.0
      23    Melissa Mierzwa                   Cocoa  FLORIDA Unit  1178   32      160        58:27.3
      24    Stephanie Dickens                 Palm Bay  FLORIDA U  1159   33      162        58:43.5
      25    Pamela Kaleel                     Orlando  FLORIDA Un  1154   31      163        59:13.7
      26    Jennifer Elzenga                  Melbourne Beach  FL  1122   31      176      1:01:39.1
      27    Tiffany Olivarez                  Melbourne  FLORIDA   1192   31      187      1:03:26.5
      28    Jessica Mosca                     Melbourne  FLORIDA   1193   33      188      1:03:27.7
      29    Janet Carman                      Satellite Beach, Fl  1104   32      200      1:09:29.1
      30    Luli Pascual                      Lake Mary  FLORIDA   1130   30      219      1:17:56.5
Top

Male 30 to 34

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Kevin Charles                     Cocoa Beach  FL      1295   34        3        32:27.6
       2    Gustavo Schutz                       Brazil            1289   34       16        37:36.1
       3    Ricardo De La Cruz                Melbourne  FLORIDA   1007   33       30        41:38.3
       4    Peter Stead                       Rockledge  FL        1280   34       78        46:55.9
       5    Robert Martinez                   Palm Bay  FLORIDA U  1093   30      112        52:10.8
       6    Nick Leighty                      Merritt Island  FLO  1077   34      115        52:40.5
       7    Timothy Sheridan                  Merritt Island  FLO  1126   34      131        54:39.4
Top

Female 35 to 39

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Morgan Henson                     Orlando  FLORIDA Un  1195   38       18        37:50.9
       2    Jennifer Cavalleri                       Casselberry   1292   35       35        42:33.2
       3    Courtney Goodheart                Satellite Beach  FL  1251   37       37        42:48.2
       4    Sheri Hufnagel                    Satellite Beach  FL  1095   37       40        43:07.8
       5    Lisa Van Dam                      Indialantic  FLORID  1024   39       48        43:38.9
       6    Heather Richard                   Helena  MONTANA Uni  1215   39       59        45:06.3
       7    Annie Dauphin                     Trois-Rivieres  FLO  1177   36       71        46:02.4
       8    Tammi Clark                       Melbourne  FLORIDA   1011   37       77        46:55.7
       9    Jennifer Pedrick                  Melbourne  FLORIDA   1261   39       82        47:19.6
      10    Michelle Stull                    Palm Beach Gardens   1170   36      102        50:28.3
      11    Mandy Karl                        Rockledge  FLORIDA   1039   35      107        51:19.7
      12    Lucy Haddock                      Cocoa Beach  FLORID  1109   36      120        53:05.7
      13    Kim Albritton                     Port St Lucie  FLOR  1171   36      127        54:05.2
      14    Laurie Teschke                    Cocoa  FLORIDA Unit  1083   39      132        54:47.9
      15    Cristina Vigne                    Cocoa Beach  FLORID  1047   36      133        54:49.7
      16    Trish Armstrong                   Jensen Beach  FLORI  1157   36      138        55:06.1
      17    Holly Abeels                      Cocoa  FLORIDA Unit  1121   35      142        55:47.7
      18    Caroline Holley                   Melbourne Beach Flo  1191   35      147        56:37.2
      19    Kristy Amburgey                   Port Orange  FLORID  1179   36      150        57:07.7
      20    Tricia Miller                     Merritt Island  FLO  1268   35      161        58:37.5
      21    Laura Stewart                     Orlando  FLORIDA Un  1141   39      189      1:03:37.6
Top

Male 35 to 39

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Jonah Hartman                     Tampa  FLORIDA Unit  1114   38        5        33:01.7
       2    Tim Walters                       Rockledge  FLORIDA   1226   38       42        43:19.9
       3    Rogerio Ciofi                     Melbourne  FLORIDA   1249   36       62        45:18.4
       4    Matt Lacey                        Cocoa Beach  FLORID  1057   37       65        45:23.4
       5    Joshua Stephens                   Indialantic  FLORID  1152   36      201      1:10:37.3
Top

Female 40 to 44

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Jazmin Crespo                     San Juan  FLORIDA U  1217   40       33        42:18.7
       2    Rebecca Moody                     Melbourne Beach  FL  1150   44       44        43:31.1
       3    Olivia Caissie                    Rockledge  FLORIDA   1140   40       49        44:07.8
       4    Tylana Hill                       Orlando  FLORIDA Un  1297   40       55        44:32.4
       5    Linda Marzano                     Melbourne  FLORIDA   1252   43       58        45:03.9
       6    Karen Shelley                     Satellite Beach  FL  1246   40       79        46:57.7
       7    Susan Carroll                     Atlanta  FLORIDA Un  1185   41       91        48:50.3
       8    Angie Friers                      Melbourne  FLORIDA   1035   43       95        49:03.2
       9    Elaine Dobson                     Vero Beach  FLORIDA  1085   41      100        50:09.0
      10    Debbie Kelly                      Valkaria  FLORIDA U  1259   43      123        53:35.1
      11    Audra Erwin                       Satellite Beach  FL  1291   43      144        55:56.8
      12    Wendy Heatley                     Melbourne  FLORIDA   1133   44      145        56:07.8
      13    Jeanine Tanz                      Melbourne  FLORIDA   1282   42      154        57:23.6
      14    Lori Allyn                        Port St John  FLORI  1239   40      156        57:47.8
      15    Becky Yutzy                       St. Petersburg  FLO  1134   43      181      1:02:48.6
      16    Amira Rodriguez                   Melbourne  FLORIDA   1117   43      184      1:03:22.6
      17    Larina Peck                       Lake Nona  FLORIDA   1158   40      186      1:03:23.2
      18    Jennifer Tyler                    Melbourne  FLORIDA   1214   41      198      1:08:52.7
      19    Kathleen Pelletier                Sebastian  FLORIDA   1197   41      220      1:17:57.7
Top

Male 40 to 44

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Jeffrey Palleschi                 Vero Beach  FLORIDA  1201   44       12        36:55.1
       2    Steve Leonard                     Rockledge  FLORIDA   1224   43       22        39:53.4
       3    Dave Sanford                      Merritt Island  FLO  1260   40       56        44:39.0
       4    Steven Nichols                    Orlando  FLORIDA Un  1189   43      103        50:33.1
       5    Robert Moses                      Lakeland  FLORIDA U  1161   43      125        53:35.8
       6    Jim Yount                         St Peters  MISSOURI  1014   43      126        53:39.7
Top

Female 45 to 49

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Christina Walker                  Byron  ILLINOIS Uni  1255   45       38        42:55.9
       2    Therese Doolin                    Melbourne Beach  FL  1067   47       64        45:23.0
       3    Robyn Williams                    Micco  FLORIDA Unit  1207   47       76        46:52.5
       4    Sonia Tavaska                     Palm Coasr  FLORIDA  1009   47       89        48:11.9
       5    Jennifer Palleschi                Vero Beach  FLORIDA  1200   46      101        50:14.3
       6    Carin Hartgrave                   Satellite Beach  FL  1081   45      113        52:24.1
       7    Kimberly Newton                   Merritt Island  FLO  1055   47      130        54:25.3
       8    Julie Dobson                      Hollywood  FLORIDA   1155   49      141        55:33.7
       9    Cathy Gilbert                     Harmony  FLORIDA Un  1204   49      164        59:18.7
      10    Patricia Rich                     Melbourne  FLORIDA   1174   48      165        59:40.3
      11    Nicky Warner                      Sarasota  FLORIDA U  1127   45      172      1:01:27.2
      12    Amy Mc Cardell                    Vero Beach  FLORIDA  1199   47      192      1:04:55.3
      13    Lori Lachnicht                    Port Saint Lucie  F  1166   48      197      1:08:48.8
      14    Ellen Little                      Palm Bay  FLORIDA U  1184   46      199      1:09:11.2
      15    Ann Debchec                       Melbourne Beach  FL  1238   48      207      1:13:20.6
      16    Ava Green                         St Petersburg  FLOR  1203   45      216      1:16:45.7
Top

Male 45 to 49

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Tim Sites                         Melbourne  FLORIDA   1250   46       13        36:55.9
       2    Cem Oktar                         Indian Harbour Beac  1172   45       29        41:25.2
       3    Kent Walker                       Byron  ILLINOIS Uni  1256   48       39        42:56.2
       4    John Doepp                        Rockledg  FLORIDA U  1263   46       60        45:17.1
       5    Teck Hu                           Viera  FLORIDA Unit  1112   49       70        45:58.3
       6    Tony Masone                       Melbourne  FLORIDA   1061   47       85        47:40.5
       7    Miguel Cassalins                  Medellin  OTHER Col  1132   49      110        52:02.2
       8    Ron Burken                        Camanche  IOWA Unit  1054   49      121        53:09.4
       9    Judd Spitzer                      Cocoa Beach  FLORID  1187   45      128        54:09.1
      10    Ed Zausch                         Davenport  FLORIDA   1188   47      148        56:41.8
      11    Daniel Hamblin                    Satellite Beach  FL  1182   49      214      1:15:46.1
Top

Female 50 to 54

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Christine Lipa                    Glen Ellyn  ILLINOI  1266   54       20        38:53.9
       2    Marsha Demaree                    Marriottsville  MAR  1072   50       21        39:47.6
       3    Sandy Shafer                      Malabar  FLORIDA Un  1102   54       32        41:54.1
       4    Ginger Kolasky                    Melbourne  FLORIDA   1211   52       87        48:06.4
       5    Lana Saal                         Melbourne  FLORIDA   1234   53       96        49:24.7
       6    Andrea Bastien                    Cocoa Beach  FLORID  1168   50      122        53:19.9
       7    Kathy Mastny                      Palm Bay  FLORIDA U  1118   54      124        53:35.2
       8    Natalie Mann                      St. Petersburg  FLO  1017   53      149        56:50.8
       9    Kristen Alverson                  Melbourne Beach  FL  1135   53      182      1:03:02.7
      10    Robin Guenther                    Kissimmee  FLORIDA   1030   51      203      1:11:38.0
      11    Carol Edelson                     Ft. Lauderdale  FLO  1073   53      205      1:12:44.6
      12    Kimberly Botelho                  Palm Bay  FLORIDA U  1237   50      206      1:13:19.9
      13    Laura Darancou                    Cocoa Beach  FLORID  1164   52      209      1:13:56.1
      14    Debra Benavidez                   Palm Bay  FL         1293   53      212      1:14:34.1
      15    Sandi Slaughter                   Merritt Island  FLO  1001   51      218      1:17:17.0
      16    Saralee Sickles                   Johnston  FLORIDA U  1209   50      226      1:22:33.4
      17    Renel Hall-Beck                   Sturgis  FLORIDA Un  1247   54      227      1:23:04.5
Top

Male 50 to 54

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Terry Neuhart                     Merritt Island  FLO  1173   53       14        37:01.1
       2    Scott Guttinger                   Indialantic  FLORID  1092   52       23        39:59.7
       3    Stephen Lance                     Waterford  CT        1296   51       25        40:16.2
       4    John North                        Knoxville  TENNESSE  1096   52       36        42:48.1
       5    David Alexander                   Satellite Beach  FL  1124   54       74        46:35.5
       6    Patricio Alvarez                  Rockledge  FL        1290   53       75        46:49.5
       7    David Buteau                      Satellite Beach  FL  1213   51      173      1:01:27.5
       8    Mike Harrison                     Rockledge  FLORIDA   1229   53      193      1:04:57.6
       9    Don Hernandez                                          1294   54      211      1:14:32.9
Top

Female 55 to 59

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Claudine Finger                   Williamsburg  VA     1286   56       41        43:17.4
       2    Deborah Sharp                     Columbia  MARYLAND   1069   57       50        44:09.6
       3    Marion Oswald                     Indian Harbour Beac  1091   57       72        46:07.9
       4    Karin Wyatt                       Melbourne  FLORIDA   1219   57       97        49:30.7
       5    Cathy Haut                        Lewes  DELAWARE Uni  1212   58       98        49:38.0
       6    Leslie Vigne                      Cocoa Beach  FLORID  1100   59      135        54:50.3
       7    Sally Liebler                     West Melbourne  FLO  1065   56      146        56:08.9
       8    Phyllis Johnson                   Spring Hill  FLORID  1105   57      158        58:16.7
       9    Tamara Ingwersen                  Melbourne Beach  FL  1029   55      169      1:01:03.4
      10    Lori Graf                         Ormond Beach  FLORI  1206   56      179      1:02:03.2
      11    Sandy Burken                      Camanche  IOWA Unit  1053   56      196      1:06:23.7
      12    Jill Brown                        Merritt Island  FLO  1060   57      217      1:17:16.7
      13    Dorothy Anne Maier                Sebastian  FLORIDA   1198   55      221      1:18:06.6
      14    Teresa Matches                    Sammamish  WASHINGT  1058   55      222      1:19:31.8
      15    Michelle Galloway                 Melbourne  FLORIDA   1068   55      223      1:19:32.8
Top

Male 55 to 59

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Sal Farino                        Cape Canaveral  FLO  1003   59        9        35:26.4
       2    Dan Schlig                        Melbourne  FLORIDA   1070   55       24        40:04.9
       3    Gary Hawkins                      West Melbourne  FLO  1033   57       57        44:44.6
       4    Dale Hoth                         Melbourne  FLORIDA   1242   59       66        45:30.5
       5    James Wilkerson                   Merritt Island  FLO  1208   56       68        45:56.7
       6    Arthur Paolella                   Indian Harbour Beac  1137   57       94        49:03.0
       7    Jim Lamar                         Valrico  FLORIDA Un  1190   56      159        58:20.6
       8    Eric Edelson                      Ft Lauderdale  FLOR  1074   58      167        59:58.7
       9    John Ingwersen                    Melbourne Beach  FL  1028   59      170      1:01:05.1
Top

Female 60 to 64

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Stephanie Hahn                    Orchid  FLORIDA Uni  1241   61       15        37:26.3
       2    Josephine Shim                    Cocoa  FLORIDA Unit  1221   63       63        45:19.7
       3    Rachel Hewitt                     Charlotte  FLORIDA   1120   61      139        55:07.8
       4    Marsha Lake                       Cocoa Beach  FLORID  1006   61      140        55:08.2
       5    Teri Barbato                      Orlando  FLORIDA Un  1087   64      171      1:01:24.7
       6    Laurette Koellner                 Merritt Island  FLO  1149   60      183      1:03:04.6
       7    Priscila Ritter                   Columbus  OH         1283   64      213      1:15:26.1
       8    Shelia Hamblin                    Satellite Beach  FL  1183   63      215      1:15:46.4
Top

Male 60 to 64

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Jerry Bird                        Rockledge  FLORIDA   1169   60       11        36:08.6
       2    Ray Franklin                      Orlando  FLORIDA Un  1086   64       31        41:52.9
       3    George Oswald                     Indian Harbour Beac  1090   63       47        43:38.1
       4    Timothy Farrell                   Satellite Beach  FL  1240   61       88        48:07.6
       5    John Broddle                      Merritt Island  FLO  1138   64      195      1:05:46.1
Top

Female 65 to 69

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Anne Dockery                      Melbourne Beach  FL  1236   66       19        37:55.1
       2    Laurie McGrath                    Vero Beach  FL       1281   67       61        45:18.4
       3    Kathleen Awe                      Melbourne Beach  FL  1020   66      224      1:20:29.5
       4    Ruth Rowe                         Winter Springs  FLO  1018   67      225      1:20:31.3
Top

Male 65 to 69

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Ken Houle                         Milton  NEW HAMPSH   1248   67       17        37:47.4
       2    Jim Schroeder                     Indialantic  FLORID  1106   67       84        47:35.5
       3    John Heilner                      Satellite Beach  FL  1080   65      152        57:18.0
       4    Duff Sprawls                      Merritt Island  FLO  1103   65      168      1:01:00.6
       5    Bill Purvis                       San Diego  CALIFORN  1153   69      178      1:01:47.9
       6    Paul Stees                        St. Petersburg  FLO  1023   69      180      1:02:48.1
       7    Gray Guenther                     Kissimmee  FLORIDA   1031   68      204      1:11:38.5
       8    Richard Awe                       Melbourne Beach  FL  1019   67      208      1:13:41.4
       9    Theo Adkins                       Valkaria  FLORIDA U  1144   67      228      1:23:33.2
Top

Male 70 and Over

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time  
       1    Michael Dolan                     Indialantic  FLORID  1216   70      210      1:14:16.1