Fall Into Winter 5K

5K

Age Group Results

October 18, 2014


Results By Space Coast Event Management & Timing .


Men: Top Finishers 1-10 11-14 15-18 19-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-64 65-69 75-79
Women: Top Finishers 1-10 11-14 15-18 19-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-64 65-69 75-79

Top

Female Open Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Aubree Piepmeier                  Cb                    166   22        3        19:34.9      6:19/M
       2    Sara Trane                        Sb                    211   29        5        19:49.2      6:24/M
       3    Ceal Muldoon Walher               Cocoa Beach  FL       225   52       14        21:45.3      7:01/M
Top

Female Master Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Annie Caza                        Indialantic  FL         9   53       21        22:41.8      7:19/M
Top

Female 10 and Under

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Marisa Ricks                      Cb                     11    9      129        34:33.8     11:09/M
       2    Rhianna Gordon                    Cb                      5    7      185        47:22.3     15:17/M
       3    Katherine Baker                   Mi                     21    6      199        50:34.1     16:19/M
       4    Sophia Ricks                      Cb                     10    7      213        54:40.6     17:38/M
       5    Sidney Gillespie                  Cb                     60    9      224        58:34.8     18:54/M
Top

Female 11 to 14

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Isabella Norris                   Cocoa Beach  FL       333   12       42        25:19.8      8:10/M
       2    Lauren Johnson                    Cb                     23   12       54        26:02.6      8:24/M
       3    Camryn Grubb                      Satellite Beach  FL   247   12       87        30:15.4      9:45/M
       4    Jayna Hils                        Cb  FL                 67   13      162        40:28.7     13:03/M
       5    Mica Ferrie                       Great Britain          53   14      179        45:55.5     14:49/M
Top

Female 15 to 18

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Samantha Weaver                   C                      31   18      223        58:21.6     18:49/M
Top

Female 19 to 24

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Kirsten Bombardier                Vt                    162   23       39        25:16.3      8:09/M
       2    Alexis Garcia                     Melb  FL              213   24       81        29:56.0      9:39/M
       3    Stephanie Brooks                  Wm                    179   24       91        30:44.2      9:55/M
       4    Ashley Williams                   Rock                   55   23      109        31:55.4     10:18/M
       5    Amy Moore                         Mims  FL              221   24      196        50:25.8     16:16/M
       6    Kimberly Tetreault                Melb                   63   24      200        52:27.4     16:55/M
Top

Female 25 to 29

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Autumn Herring                    Cb  FL                 42   29       17        22:20.6      7:12/M
       2    Tiffany Whiting                   Nc                    139   25       36        24:53.0      8:02/M
       3    Dana Maughn                       Cb  FL                125   26       51        25:54.3      8:21/M
       4    Baleigh Hyatt                     Cc                    203   25       58        27:02.2      8:43/M
       5    Monique Pridgin                   Cc  FL                 59   26       86        30:15.3      9:45/M
       6    Genna Small                       Great Britain          54   27      107        31:54.2     10:17/M
       7    Jessica Schmidt                   Mi                      2   29      138        35:35.4     11:29/M
       8    Emily Morgan                      Titus  FL             170   29      146        36:34.4     11:48/M
       9    Mikki Shaw                        C                       3   29      150        37:31.9     12:06/M
      10    Ashley Miles                      Cc                     38   27      180        45:58.9     14:50/M
      11    Jamie Tate                        Mi                    131   27      230        58:52.8     18:59/M
Top

Female 30 to 34

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Darby O'Connell                   Cb  FL                  8   34       43        25:22.0      8:11/M
       2    Julie Bramble                     Cb                    209   31       52        26:01.9      8:24/M
       3    Megan Miller                      C  FLORI               46   30       55        26:30.8      8:33/M
       4    Nichole Creque                    Pb                     62   34       67        28:15.4      9:07/M
       5    Monika Hynkova                    Cb                    190   34       68        28:24.2      9:10/M
       6    Stephanie Johnson                 C  FLORI               47   31       70        28:40.7      9:15/M
       7    Amanda Reynolds                   Mi                    188   30      130        34:41.3     11:11/M
       8    Kathryn Gonzalez                  Viera  FL              30   34      148        36:49.6     11:53/M
       9    Cecile Murias                     Hialeah               217   30      167        41:09.3     13:16/M
      10    Jacqueline Eaton                  Cc                     65   33      203        52:47.7     17:02/M
      11    Rebecca Alvarez                   Cb                     58   33      225        58:35.3     18:54/M
Top

Female 35 to 39

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Megan Hecht                       Cb  FL                 48   35      101        31:28.7     10:09/M
       2    Rachael Brekenridge               Titus                 192   36      113        32:21.9     10:26/M
       3    Amanda Gillespie                  Cb                     61   35      117        32:55.6     10:37/M
       4    Tanya Watson                      Tit  FL                36   39      127        34:10.4     11:01/M
       5    Margit Howard                     Pafb  FL              164   39      137        35:33.1     11:28/M
       6    Lucy Haddock                      Cb                    169   35      152        37:55.0     12:14/M
       7    Shannon Rubin                     Titus                 178   35      159        39:41.5     12:48/M
       8    Michelle Moore                    Rock                   64   36      168        41:11.1     13:17/M
       9    Karen Schreiber                   Rock                  126   37      187        47:28.5     15:19/M
      10    Heather Ricks                     Cb                     12   39      212        54:40.2     17:38/M
Top

Female 40 to 44

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Lisa Petrillo                     Melb  FL              134   40       27        23:21.0      7:32/M
       2    Shannon O'Boyle                   Melb                  222   42       90        30:27.8      9:49/M
       3    Kimberly Guodace                  Pb                    142   41      104        31:45.4     10:15/M
       4    Tammy Naber                       Viera  FL              32   41      147        36:49.0     11:53/M
       5    Cristina Engel                    Mi  FL                 16   43      149        37:21.6     12:03/M
       6    Clara Squires                     Mims                  220   41      157        39:32.3     12:45/M
       7    Wendy Lento                       Cb  FL                 37   42      174        42:56.3     13:51/M
       8    Rachelle Montano                  Cb                      4   42      184        47:21.4     15:16/M
       9    Karen Dooley                      Cb                    165   44      191        48:30.6     15:39/M
      10    Amy Steffen                       Fernandina            168   42      192        48:30.8     15:39/M
      11    Susan Baker                       Mi                     26   40      198        50:33.9     16:18/M
      12    Carla Arevalos-Eddy               Merritt Island  FL    233   44      209        54:13.8     17:29/M
      13    Jennifer Knox                     C                      56   40      228        58:52.3     18:59/M
      14    Tina Federico                     Mi  FL                 57   44      229        58:52.7     18:59/M
Top

Female 45 to 49

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Tricia Tezel                      Cb  FL                176   47       34        24:50.2      8:01/M
       2    Barbara Holst                     Melbourne  FL         229   48       49        25:51.8      8:20/M
       3    Kim Scales                        Cocoa Beach  FL       236   49       57        26:44.0      8:37/M
       4    Debbie Wells                      Melbourne  FL          45   49       61        27:21.2      8:49/M
       5    Nadia Hosey                       Melb  FL              129   47       65        28:11.9      9:05/M
       6    Rebecca Pletcher                  Cocoa Beach  FL       244   47       66        28:14.0      9:06/M
       7    Kimberly Budnick                  Mi  FL                 68   47       83        30:01.6      9:41/M
       8    Rhonda Creek                      Cb                    191   45      100        31:26.7     10:08/M
       9    Christine Ellegood                Cb  FL                  1   48      120        33:27.2     10:47/M
      10    Michelle Lamb                     Mi  FLORIDA            35   48      121        33:38.8     10:51/M
      11    Lisa Arthurs                      Orlando               173   46      125        34:00.8     10:58/M
      12    Andrea Brindley                   Orlando               174   45      126        34:04.3     10:59/M
      13    Dee Brogan                        Great Britain          51   48      132        34:49.1     11:14/M
      14    Jennifer Padgett                  Cb                    127   46      133        35:17.0     11:23/M
      15    Cris Zecman                       Sat  FL                34   46      134        35:20.3     11:24/M
      16    Linda Pierre                      Cb                    163   49      140        35:57.7     11:36/M
      17    Barbara Cullison                  Melb  FL              167   46      142        36:04.6     11:38/M
      18    Gillian Ferrie                    Great Britain          52   49      151        37:53.4     12:13/M
      19    Sue Stenger                       Cb                    130   47      160        40:05.5     12:56/M
      20    Melissa Holderby                  Merritt Island  FL    223   45      166        41:07.8     13:16/M
      21    Christine Sedlock                 Rock                  128   46      171        41:37.0     13:25/M
      22    Judy Mundy                        Cb  FL                198   49      194        48:47.0     15:44/M
      23    Katie Weisenberger                Mi                     41   48      207        54:03.4     17:26/M
      24    Joy Huff                          Mi  FL                145   49      211        54:26.0     17:34/M
Top

Female 50 to 54

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Beverly Glen                      C                      20   52      103        31:42.6     10:14/M
       2    Misty Hasty                       Mi  FL                137   51      110        31:58.8     10:19/M
       3    Linda Bunting                     Cb  FL                181   52      111        32:13.2     10:24/M
       4    Dina Bernard-Best                 Cb                    199   51      139        35:46.4     11:32/M
       5    Karen Billings                    Il                     14   53      154        38:44.3     12:30/M
       6    Mandy Ellis                       Cb  FL                 19   50      156        39:19.0     12:41/M
       7    Janice Beck                       Viera  FL             245   52      164        40:51.4     13:11/M
       8    Vicki Logan                       Ih  FL                189   52      172        41:51.7     13:30/M
       9    Donna Arnister                    C  FL                  49   53      175        43:22.7     13:59/M
      10    Patricia Amaro                    Cocoa Beach  FL       194   54      177        44:51.2     14:28/M
      11    Sandi Nelson                      Md                    141   52      178        45:38.7     14:43/M
      12    Laura Darancou                    Cb  FL                 44   52      181        46:43.4     15:04/M
      13    Ruth Evetts                       Cocoa Beach  FL       249   54      193        48:46.5     15:44/M
      14    Andrea Sharpe                     Mi  FL                136   53      208        54:11.3     17:29/M
      15    Catherine McCarthy                Rock  FL              175   51      214        55:04.4     17:46/M
      16    Kacie Green                       C                     205   53      215        55:05.5     17:46/M
      17    Sandi Slaughter                   Mi  FL                 40   51      218        56:53.0     18:21/M
Top

Female 55 to 59

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Elizabeth Rins                    Cocoa Beach  FL       230   56       59        27:12.4      8:46/M
       2    Joan Meadows                      Malbar  FL             24   55       63        27:26.5      8:51/M
       3    Noreen Holmes                     Cc  FL                206   56       78        29:31.1      9:31/M
       4    Melodie Esposito                  Melb  FL               69   59      102        31:41.0     10:13/M
       5    Dorothy Wells                     C  FL                  50   55      115        32:30.2     10:29/M
       6    Linda Johnson                     Md  FL                140   57      135        35:28.0     11:26/M
       7    Susan Johnson                     Cb  FL                 33   58      155        39:15.7     12:40/M
       8    Bobbye Jopling                    Cc                    124   57      173        42:43.0     13:47/M
       9    Sheryl Berner                     Cb                    204   56      176        44:51.1     14:28/M
      10    Kathy Oneil                       Cb                    193   55      186        47:26.9     15:18/M
      11    Ingrid Baird                      Mi  FL                 18   58      195        49:22.6     15:55/M
      12    Jill Brown                        Mi  FL                172   56      217        56:25.6     18:12/M
      13    Sue Gurney                        Cc  FLORIDA           132   56      219        56:57.6     18:22/M
      14    Leslie Brown                      Cb  FLORIDA           144   59      220        57:31.8     18:33/M
Top

Female 60 to 64

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Susie O'Connell                   Melb  FL               13   62       74        29:08.4      9:24/M
       2    Ann Marie Keim                    Mi                    183   60       98        31:26.3     10:08/M
       3    Brenda Lister                     Psj  FL               171   61      145        36:32.7     11:47/M
       4    Roberta Drummond                  Scottsmoor            177   60      188        47:30.1     15:19/M
       5    Blanche Morrison                  Cb  FL                201   62      190        48:03.3     15:30/M
       6    Loraine Taylor                    Mi                     43   61      206        54:01.8     17:25/M
Top

Female 65 to 69

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Mary Ramba                        C  FL                 207   68       96        31:20.9     10:06/M
       2    Susie Koontz                      Mi  FL                182   69      112        32:17.8     10:25/M
       3    Linda Jarnagin                    Urbandale  IA          66   65      182        46:53.5     15:07/M
       4    Karen Borglum                     Ia                     25   68      189        47:55.4     15:27/M
       5    Maureen McCormick                 Cb  FL                  7   65      227        58:36.4     18:54/M
Top

Female 75 to 79

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Dodie Johnson                     Cb  FL                 39   77      205        53:13.1     17:10/M
Top

Male Open Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Chris Cacciapaglia                Melb                  210   24        1        18:44.0      6:03/M
       2    Eric Kieffer                      Wmelb                 219   25        2        18:45.0      6:03/M
       3    Michael Gordon                    Cb  FL                102   17        4        19:40.5      6:21/M
Top

Male Master Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Joel Lento                        Cb  FL                 96   44        7        20:02.4      6:28/M
Top

Male 10 and Under

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Angelo Lento                      Cb  FL                 98   10       89        30:18.6      9:46/M
       2    Will Powell                       Cocoa Beach  FL       241   10       94        31:08.5     10:03/M
       3    Devon Engel                       Merritt Island  FL     82   10      122        33:50.6     10:55/M
Top

Male 11 to 14

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Devin Stremmel                    Cb  FL                107   14       16        22:07.4      7:08/M
       2    Christian Duran                   Cocoa Beach  FL       345   13       18        22:29.6      7:15/M
       3    Carnine Lento                     Cb                     97   12       19        22:30.7      7:15/M
       4    Logan Colangelo                   Indian Harbor Beach   235   14       24        23:09.4      7:28/M
       5    Walker Cummins                    Satellite Beach  FL   232   12       30        23:51.5      7:42/M
       6    Trevor Evetts                     Cocoa Beach  FL       250   13       45        25:31.0      8:14/M
       7    Noah Huff                         Mi  FL                121   13       71        28:51.3      9:18/M
       8    Tyler Gillespie                   Cb                    111   12       80        29:52.2      9:38/M
       9    Ian Moore                         C                      90   14      158        39:37.3     12:47/M
      10    Evan Huff                         Mi  FL                122   11      210        54:25.9     17:33/M
Top

Male 15 to 18

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Zac Ferrie                        Great Britain         105   15       53        26:01.9      8:24/M
       2    Bryan Zapata                      Haines City  FL       332   18       64        28:10.0      9:05/M
       3    Enmanuel Zapata                   Cocoa Beach  FL       331   17       99        31:26.3     10:08/M
       4    Michael Little                    C                      88   17      221        58:06.4     18:45/M
       5    Raymond Magi                      C                      89   17      222        58:20.4     18:49/M
Top

Male 19 to 24

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Oswaldo Zapata                    Haines City            91   19        6        19:56.4      6:26/M
       2    Wade Dauberman                    Melb  FL              212   24        8        20:08.7      6:30/M
       3    Connor Coffey                     Cape Canaveral  FL    246   19       10        20:47.0      6:42/M
       4    Jonathan Brosch                   Rockledge  FL         239   24       31        24:07.2      7:47/M
       5    Paul Ragucci                      Nc                    147   23       35        24:51.2      8:01/M
       6    Blair Small                       Great Britain         103   23      105        31:45.6     10:15/M
Top

Male 25 to 29

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Jesse Berdis                      Cc  TX                187   25       25        23:12.5      7:29/M
       2    Davie O'Neill                     Great Britain         104   28       32        24:23.5      7:52/M
       3    Ryan Pridgin                      Cc  FL                109   29       85        30:15.2      9:45/M
       4    Michael Shaw                      C                      72   28       95        31:17.3     10:05/M
       5    Bryan Pagni                       Melb                  159   27      201        52:28.3     16:55/M
Top

Male 30 to 34

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Jake O'Connell                    Cb  FL                 75   33       26        23:15.8      7:30/M
       2    Jorge Del Valle                   Melb                  153   31       29        23:26.7      7:34/M
       3    Justin Pittman                    Sb  FL                215   30       84        30:05.6      9:42/M
Top

Male 35 to 39

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Louis Nicoli                      Merritt Island  FL    231   37       48        25:48.1      8:19/M
       2    Gary Postlethwait                 Sb  FL                 99   36       56        26:43.8      8:37/M
       3    Nathan Howard                     Pafb  FL              148   36      136        35:32.3     11:28/M
Top

Male 40 to 44

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Joel Fenlason                     Patrick  FL            84   41        9        20:11.3      6:31/M
       2    Frank Hosey                       Melb  FL              118   44       37        25:00.6      8:04/M
       3    Ed Engel                          Mi                     81   43      123        33:50.9     10:55/M
       4    Julian Coppage                    Mi                    151   40      124        33:51.9     10:55/M
       5    Fred Stotz                        Cocoa Beach  FL       238   44      163        40:46.6     13:09/M
       6    Gary Tumlinson                    Cb                    196   44      169        41:24.5     13:21/M
       7    Jim McCormick                     Cb  FL                 74   44      202        52:47.4     17:02/M
Top

Male 45 to 49

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Sean Black                        Melbourne  FL         240   46       15        21:49.0      7:02/M
       2    Michael Higgins                   Cb  FL                 83   45       33        24:40.3      7:57/M
       3    Eric Larkin                       Cc                    108   47       77        29:21.9      9:28/M
       4    Kevin Their                       Melb                  218   49      114        32:26.9     10:28/M
       5    Grant Ferrie                      Great Britain         106   47      119        33:18.6     10:45/M
       6    Mike Powell                       Cocoa Beach  FL       243   45      153        38:00.2     12:15/M
       7    Rod Padgett                       Cb                    114   46      183        47:09.6     15:13/M
       8    Sean Stapf                        Cb                    110   47      226        58:35.5     18:54/M
Top

Male 50 to 54

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Kurt Holst                        Melbourne  FL         228   52       12        21:03.8      6:47/M
       2    Jeff Cook                         Ih  FL                195   54       13        21:12.6      6:50/M
       3    Chuck Mathews                     Pb  FL                117   50       23        23:06.6      7:27/M
       4    Bob Scales                        Cocoa Beach  FL       237   50       28        23:22.6      7:32/M
       5    Mark Kirkpatrick                  In                    216   51       38        25:12.1      8:08/M
       6    Mark Strong                       Cocoa Beach  FL       226   52       40        25:17.0      8:09/M
       7    Lew Scharwtz                      Cocoa Beach  FL       248   51       69        28:37.3      9:14/M
       8    Brad Billings                     Il                     78   54       73        29:04.2      9:23/M
       9    Robert Torres                     Cb  FL                200   52       79        29:48.5      9:37/M
      10    Kirt Zecman                       Sat  FL                92   54      131        34:45.3     11:13/M
      11    Paul Bevilacqua                   Merritt Island  FL    242   52      143        36:17.8     11:42/M
      12    Mike Kane                         Wm                    157   51      170        41:25.7     13:22/M
      13    Glenn Baker                       Mi                     87   53      197        50:33.9     16:18/M
      14    Gerald Cullison                   Melb  FL              150   51      216        55:30.6     17:54/M
Top

Male 55 to 59

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Art Anderson                      Melb                  214   55       11        20:52.3      6:44/M
       2    Tim Funke                         Melbourne  FL         234   56       20        22:33.2      7:16/M
       3    Sal Farino                        Cc  FL                 70   58       22        22:51.4      7:22/M
       4    Richard Crowell                   Pompano  FL           100   56       41        25:18.3      8:10/M
       5    Walt Turner                       Cc  FL                101   56       47        25:38.1      8:16/M
       6    Greg Griffin                      Cb  FL                 71   57       50        25:52.5      8:21/M
       7    Antonio Mogollon                  Melb  FL              208   56       72        28:59.5      9:21/M
       8    Byron Evetts                      Cb  FL                115   55       82        30:01.5      9:41/M
       9    Kirk Baird                        Mi  FL                 85   58       93        31:05.0     10:02/M
      10    Richard Golik                     Cb                    156   55      106        31:46.3     10:15/M
      11    Joe Deen                          Sharpes  FL           197   58      118        33:10.2     10:42/M
      12    Steve Trigwell                    Mi                    202   59      128        34:31.0     11:08/M
      13    Kenneth Flieder                   C                     112   56      141        35:57.9     11:36/M
      14    Tom Preston                       Cc                     94   56      165        40:57.3     13:13/M
Top

Male 60 to 64

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Tom Brundage                      Cb                    161   64       44        25:29.2      8:13/M
       2    Andreas Goetzfried                Cc  FL                 95   63       46        25:36.7      8:15/M
       3    Dick White                        Cb  FL                 86   61       76        29:20.2      9:28/M
       4    Scott Drummond                    Scottsmoor            158   61      116        32:31.8     10:29/M
Top

Male 65 to 69

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Gary Castner                      Melb  FL              149   69       60        27:20.7      8:49/M
       2    Ray Brown                         Melb  FL              119   66       62        27:25.1      8:51/M
       3    Jim Schroeder                     Indialantic  FL       227   67       75        29:16.3      9:26/M
       4    Greg McKay                        Cc  FL                184   67       88        30:17.0      9:46/M
       5    Frank Webbe                       Pb  FL                185   67       92        31:00.6     10:00/M
       6    Vern Thomas                       Sb                    152   67      108        31:55.0     10:18/M
       7    John Heilner                      Satellite Beach  FL   155   65      144        36:18.4     11:43/M
       8    Rich Nicoli                       Cb  FL                154   67      161        40:07.3     12:56/M
Top

Male 75 to 79

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Tom Ward                          Melb  FL              186   77       97        31:25.9     10:08/M
       2    Morris Johnson                    Cb  FL                 93   77      204        52:56.8     17:05/M